Гижа, О. Зламаний меч [Текст] : роман-реквієм / Олександр Гижа. - Київ : Видавничий дім "Медкнига". - 2020. - 420 с.

/Files/images/2021/144279099_427253995180738_3717751280086251772_n.jpg Чому гетьман Хмельницький не знищив Жеч Посполиту, хоч чтояв під стінами Варшгави кілька місяців.

Чому після переможної битви з московитами під Конотопом 1659 р. гетьман Іван Виговський не пішов на Москву.

Чому зазнав поразки під Полтавою завше переможний король шведів Карл 12-й.

Чому сатрап Петро ординський знищив наказного гетьмана П. полуботка.

Чому Катерина-повійниця двадцять п'ять років тримала в ямі на Соловках останнього кошового П. Калнишевського, генерал-лейтенанта.

Чому історія безжально карає презирством кошового Івана Сірка.

Чому за годину до смерти розмовляв із Богом Т.Г. Шевченко.

Чому Скоропадський прогетьмавнував лише 180 днів.

Чому московити спотворили справді легендарний образ Н. Махна.

Чому плаче над могилою С. Петлюри у Парижі душа звитяжного розбудовника Армії УНР полковника П. Болбочана.

Чому українці досі в духовному полоні неволі...

Мельник, В. Двійник невідомого контрабандиста : короткі розповіді / Віктор Мельник. – Вінниця : «Теза»», 2005. – 160 с.

/Files/images/2021/6.jpeg «Двійник невідомого контрабандиста» — перший твір із циклу детективних романів, у яких діє слідчий з особливо важливих справ прокуратури Олексій Гальчевський. У непростих умовах криміналізованої країни він спільно з оперативниками зі Служби безпеки розслідує загадковий факт контрабанди культурних та історичних цінностей. Динамічний сюжет із несподіваними поворотами постійно тримає у напрузі читача, який з розвитком сюжету дізнається про сучасні будні прокуратури — коли веселі, а коли й сумні.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Бюссі, М. Літак без неї [Текст] : роман / Мішель Бюссі ; пер. з фр. О. Абраменка. – Харків : Віват, 2017. – 544 с.

/Files/images/2021/5.jpg На початку 1980-х на місці аварії літака було знайдено єдину живу істоту – тримісячне немовля. Відтоді дві сім’ї – бідна і багата – намагаються вибороти право на онуку й тим самим зберегти зв’язок із загиблими дітьми. А дівчина вже вісімнадцять років мучиться питанням: хто вона насправді? Розкрити таємницю знайденої дитини весь цей час намагається приватний детектив, найнятий багатою родиною. Нарешті він таки збагнув, у чому криється правда чи встиг він завершити справу, адже його самого знайдено… вбитим?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Кабре, Ж. Моє каяття [Текст] : роман / Жауме Кабре ; пер. із катал. П. Таращука. – Харків : Фоліо, 2017. – 684 с.

/Files/images/2021/4.jpg Роман «Моє каяття» (2011) - один із найвидатніших творів сучасної літератури, його перекладено дванадцятьма мовами, а загальний наклад становить майже півмільйона примірників. Це роздуми автора про зло в історії людства, які подано через зображення життя інтелектуала, що народився після війни в Барселоні, та історії незвичайної старовинної скрипки з чарівним звуком, створеної кремонським майстром; історії, що, починаючи з насінини, з якої виросло дерево для її корпуса, завжди була щедро скроплена кров'ю. Розповідь від імені головного персонажа, вже ураженого хворобою Альцгеймера, насичена багатими історичними ремінісценціями. В ній ідеться про щире і високе кохання, про любов до краси речей, яка спонукає до злочинів, про дружбу і заздрість, про людську шляхетність і ницість, досить часто поєднувані, про духовні пошуки і мізерність буденного життя... Це каяття не тільки героя роману, а й кожного з нас.

.

.

.

.

.

.

.

Барбері, М. Елегантність їжачка [Текст] : роман / Мюріель Барбері. – СПб. : Азбука-Аттікус, 2020. – 352 с.

/Files/images/2021/3.jpg «Елегантність їжачка» — другий роман французької письменниці Мюріель Барбері (1969 р.), який прославив його ім'я не тільки у Франції, але і в багатьох інших країнах. Мюріель пристрасно закохана в творчість Л. Н. Толстого і культуру Японії, і обидві ці пристрасті вона

висловила в цій книзі.

Дівчинка-підліток, розумна і утворена не за роками, літня консьєржка, вивчає філософські труди і слухає Моцарта, багатий японець, який оселився на схилі років в розкішній паризькій квартирі... Про те, що пов'язує цих людей, як змінюється їхнє життя після того, як вони випадково знаходять один одного, читач дізнається, відкривши цей прекрасний, тонкий, захоплюючий роман.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Лойко, С. Рейс [Текст] : роман-трилер / Сергій Лойко. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2017. – 448 с.

/Files/images/2021/2.jpg В основі роману-трилера Сергія Лойка «Рейс» лежать реальні події. Посеред кривавої війни, розв’язаної Росією, головний герой Сергій Альохін спочатку самостійно, а потім із допомогою американської журналістки розслідує обставини загибелі своєї родини – дружини і двох маленьких доньок, що летіли в пасажирському «Боїнгу», збитому над Донбасом. Захоплюючий сюжет не відпускає читача до останньої сторінки.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Ширрефф, Р. Війна з Росією [Текст]: роман / Річард Ширреф; пер. з англ. : Л. Лебеденко, Р. Ладохіна. – К. : Вид. група КМ-БУКС, 2017. – 544 с. : іл.

/Files/images/2021/1.jpeg Не виявивши належної рішучості, НАТО і Захід наражаються на війну з Росією. Цей цілком імовірний сценарій змодельовано дуже близько до реалій, які автор — світовий експерт із питань геополітики і військової справи, добре розуміє завдяки досвіду служби на найвищих військових посадах та доступу до конфіденційної інформації.

Події в цьому захопливому трипері розгортаються дуже стрімко, читач то слідкує за повітряним боєм чи морською баталією, то пробирається лісовими хащами разом із командою британського спецпризначенця і знайомиться з латвійськими «лісовими братами», то йде коридорами влади в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі, в Білому домі, на Даунінг-стрит, 10 чи в Пентагоні. Основна ідея книги: війні можна буде запобігти, якщо росіяни зрозуміють, що сильні європейські держави серйозні у своїх намірах, що вони разом із НАТО готові боротися за власні свободи і свободи інших народів.

.

.

.

.

.

.

.

Пінк, Д. Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує [Текст] / Д. Пінк; пер. з англ. Н. Агаджаняна. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2016. - 208 с.

/Files/images/vrtualna_vmstavka_nkoli_ukran_ne_zabuti/eb9c792a6a6dfe08d8b8f42722ad0c51.jpg .

Більшість керівників вважає, що мотивація співробітника залежить від матеріальних винагород, бонусів або премії за досягнення результату. Деніел Пінк руйнує цей міф і обґрунтовує новий підхід. Чому, залюбки беручись за роботу, за яку нам пропонують великий гонорар, ми не замислюємося над миттєвістю грошової мотивації, не розуміємо, що надалі втратимо інтерес до роботи? Як навчитися наймати лише тих працівників, у яких внутрішня мотивація переважає та які бажають самореалізуватися, удосконалити свою майстерність у професії або покликанні? Як мотивувати підлеглих та допомогти їм бути успішними, перемагати конкурентів та досягати мети? Автор пропонує нову систему, засновану на психології та реальній практиці управління, пояснює її методи, інструменти та допомагає застосувати їх на практиці.

.

.

.

.

.

.

.

.

Болтон, Ш. Жертво приношение [Текст] : пер. с анг. В. Немченко. - Харьков: Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга"; Белгород: ООО Книжный клуб "Клуб семейного досуга", 2008. - 480 с.

/Files/images/vrtualna_vmstavka_nkoli_ukran_ne_zabuti/9037.jpg Врач-гинеколог Тора Гутри обнаруживает на лугу за своим домом захоронение неизвестной женщины, у которой аккуратно вырезано сердце. Вскрытие показывает, что за несколько дней до смерти женщина родила ребенка и даже кормила его грудью. Кто эта незнакомка? Почему ее никто не ищет? Где новорожденный? И что за странные символы вырезаны на теле умершей?

В поисках ответов на эти вопросы герои отправляются в мир нечеловеческих страданий и немыслимой жестокости...

.

.

.

.

.

.

Болтон, Ш. Кровавая жатва [Текст] / Ш. Болтон; пер. с анг. И. Толока; пред. А. Чвиковой. - Харьков: Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга"; Белгород: ООО Книжный клуб "Клуб семейного досуга", 2011. - 432 с.

/Files/images/vrtualna_vmstavka_nkoli_ukran_ne_zabuti/1005275-cover.jpg Гарри приезжает в английскую провинцию исполненный радостных надежд. Но, став викарием церкви, пустовавшей десять лет, он обнаруживает в чаше для причастия кровь! Еще одной ужасающей находкой становится изувеченная фигурка, изображающая Милли - дочурку его прихожан. И пока он вместе с психиатром Эви пытается разобраться, что это: угроза, предупреждение или попытка предотвратить несчастье, - исчезает брат Милли - мальчик, игравший с... призраком! Успеют ли они спасти похищенного ребенка?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Берн, Е. Ігри, у які грають люди. Світовий бестселер із психології стосунків [Текст] / Ерік. Берн. - Харків, 2018. - 256 с.

/Files/images/nternet_-_tsentr/53164934_2314041458871908_9113412928387678208_n.jpg .

Доктор Ерік Берн розкриває таємні прийоми, які керують нашим життям. Усі ми, не усвідомлюючи цього, постійно граємо в ігри – подружні та сексуальні, серйозні ігри з керівниками та суперницькі ігри з друзями, в ігри, що визначають статус та сімейні сутички.

Ерік Берн детально описує понад 120 ігор, у які ми граємо самі та у які нас залучають навколишні. А також дає поради для тих, хто хоче навчитись протистояти прийомам ігор, у які вас намагаються втягнути. Він допомагає проаналізувати нюанси поведінки, позбавитись стереотипів у спілкуванні й дає розуміння сутності людських вчинків. Книжка, що вийшла майже 40 років тому, і досі є популярною та актуальною!

.

.

.

.

.

.

.

Ленсіоні, П. П'ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог [Текст] / П. Ленсіоні. - Харків, 2017. - 192 с.

/Files/images/nternet_-_tsentr/52987208_387165252098373_5533773169975885824_n.jpg.

Згуртована команда професіоналів — запорука успіху компанії. Але що робити, якщо в колективі виявилися талановиті, але позбавлені командного духу люди? Кетрін Петерсон прийшла в команду «Decision Tech», щоб згуртувати колег та навчити їх працювати разом. «П'ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» розповість, чим пожертвує новий виконавчий директор заради своєї мети і чого їй вдасться досягти. Завдяки книзі «П'ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» ви дізнаєтеся: як на роботі компанії позначається відсутність довіри що потрібно зробити, щоб побороти страх конфлікту чому команда може нехтувати результатами роботи …і багато іншого! Для кого книга: Для топ-менеджерів, директорів, психологів та менеджерів по роботі з персоналом, які хочуть дізнатися історії успіху з їхньої сфери діяльності та використати цей досвід у своїй практиці.

.

.

.

.

.

.

Тетенко, С., Шамро О. "Моє Поділля" : збірка пісень [Текст] / С. Тетенко, О. Шамро. - Бердичів, ФОП Мельник М.В., 2015. - 51 с.

/Files/images/nternet_-_tsentr/52813264_2457493807611740_7595160509150658560_n.jpg Творчий дует вчителя музики Сергія Тетенка та вчителя української мови і літератури Олександра Шамра, які працюють в одній з невеликих шкіл Козятинщини своєю творчість доповнюють один одного, дають змогу реалізуватися своєму талантові, словом творити цікаві образи, думки та картини життя і за допомогою чарівних звуків виливати все це у піснях.

Автори збірки пісень "Моє Поділля" у своїх творах розповідають про любов до рідного краю, про людей, які не байдужі до сучасності та майбутнього нашої землі, про героїв, які лишили помітний слід в історії життя нашого народу. Твори книги торкаються школи, дитинства - одного з найяскравіших періодів буття кожної людини. У збірку ввійшов також музичний твір, написаний за мотивами народної казки "Колобок", в якому, на відміну подіям в народному творі, нові казкові герої проявляють дружбу та взаємодопомогу. Твір обрамлений яскравим звучанням обжинкової пісні та пісні про хліб, в яких лаконічно, але з глибокою повнотою оспівується праця землероба, одвічна цінність людини - хліб.

З уст виконавців ці пісні звучали на різних святах та конкурсах, як на шкільних сценах так і на міжнародних фестивалях, а пісня "Спорт, спорт, спорт!.." стала офіційним гімном спорту Козятинського району.

Ця збірка пісень допоможе поповнити свій виконавський репертуар як досвідченим вокалістам, так і вокалістам-початківцям.

Черній, С. Теплі історії для неї: збірка оповідань. - К.: Брайт Стар Паблішинг, 2017. - 112 с.

/Files/images/nternet_-_tsentr/53510652_2227768917439114_7283293081133121536_n.jpg.

Від дитячих мрій про ідеальну дружину - через перше побачення, спільні радощі, конфлікти, комплекси, персональні дигресії та надії - до сімдесятої річниці шлюбу...

Книга дає змогу зануритися в роздуми й поглянути по-новому на один із найсакральніших, найцінніших і найтендітніших інститутів нашого сьогодення - інститут сім'ї. Згадати власний шлях до нього або ж вибудувати концепцію на майбутнє.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Теплі історії. Він і вона : збірка оповідань [Текст] / За ред. Ю. Шутенко. - К.: Брайт Стар Паблішинг, 2018. - 120 с.

/Files/images/nternet_-_tsentr/52788331_2363201397242394_6967357009121247232_n.jpg .

Кохання - вічний дар, життєдайна основа. Палке, пристрасне, лагідно-ніжне, таке, що спопеляє до тла й дарує крила.

У книжці "Теплі історії. Він і вона" подано низку оповідань, етюдів і замальовок різних авторок та авторів. Перед читачем розкривається чарівний калейдоскоп емоцій та вражень - від тремкої зав'язі першого знайомства чоловіка і жінки аж до потужної рушійної сили почуття, пронесеного крізь часопростір.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Теплі історії про дива, кохання і рідних: збірка оповідань [Текст] / Під ред. Ю. Шутенко. - К.: Брайт Стар Паблішинг, 2018. - 144 с.

/Files/images/nternet_-_tsentr/53306880_2254749148132804_7121380476295577600_n.jpg.

У книжці зібрані короткі оповідання й ліричні замальовки різних авторів, об'єднані теплим настроєм, затишком і позитивом. Автори розповідають про найрізноманітніші дива у житті їхніх персонажів, як от диво пізнання Бога чи диво дружби бізнес-леді з бідним хлопчиком, що збирає пляшки біля смітників; про диво кохання з першого погляду чи трепетної подружньої любові аж до старості; про зцілення серця домашнім затишком, ковтком пахучої кави або прогулянкою улюбленим містом; про найрідніших на світі людей і про те, як бути щасливими.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Роговий, О.І. Шляхами Івана Богуна (до 400-річчя від народження) : путівник [Текст] / О.І. Роговий. - Вінниця : ФОП Просяннікова А.В., 2018. - 56 с.: фототаблиці.

/Files/images/nternet_-_tsentr/51365770_2089917011299263_2676360139803459584_o.jpg

Ця книга написана не лише на основі дослідження різноманітних джерел, але й під враженням екскурсій по Богунових місцях України. Вслід за автором ви пройдетеся стежками Кальницького (Вінницького), Брацлавського, Подільського, Паволоцького полків, які в різні часи очолював Іван Богун. Побуваєте на місцях його ратних подвигів не лише у Вінниці, але й в Монастирищі, Умані, Четвертинівці...На закінчення разом з вінничанами вшануєте світлу пам'ять Героя на Сіверщині, де завершилося його неспокійне життя. Автор торкається таких нерозкритих питань, як місце народження Івана Богуна, звільнення від міфів його полвигів, тотожності з Іваном Федоровичем, обставин життя і смерті. В додатках даються тематичні фототаблиці, хронологія життя, список Богунових місць України тощо.

Книга призначена не лише для молодого покоління патріотів, але й для туристів, істориків, усіх любителів нашої минувшини.

.

.

.

.

.

Кінг, С. Під куполом: роман / С. Кінг; пер. з англ. та комент. О. Красюка. - 4-те вид. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 1024 с.

/Files/images/nternet_-_tsentr/1018335.png

.

.

Напередодні Гелловіна місто Честер Мілл у штаті Мейн невідома сила накриває прозорим Куполом. Навіть літаки розбиваються об цю енергетичну оболонку. Опинившись у замкненому просторі, хтось виявлює здатність до огидних злочинів, а хтось, на протидію цим покидькам, - до подвигів. Одному політикові навіть припала до душі ізольованість населення, яким тепер легко керувати. Тільки-от недовго триватиме ера його правління, адже сам Купол вороже налаштований щодо своїх заручників. Тож їхній час не просто обмежено. Він швидко спливає...

.

.

.

.

.

.

.

.

Кінг, С. Ловець снів: роман / С. Кінг; пер. з англ. В.Меренко. - Харків: Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2016. - 672 с.

/Files/images/nternet_-_tsentr/37653_56538.jpg

.

Збираючись на традиційне спільне полювання, четверо друзів не здогадувались, що для декого з них воно стане останнім у житті. Бо тепер здобиччю стали вони: для інопланетної сутності, якій потрібні носії, щоб захопити ще одну планету, і для навіженого полковника Курца - професійного майстра вбивства, яке він називає зачисткою. Єдиним шансом на порятунок стають незвичайні здібності чоловіка із синдромом Дауна, якого друзі врятували в дитинстві. Але чи вистачить цього, щоб перемогти супротивника настільки чужорідно-ворожого, якого поєднує з людством тільки здатність убивати?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Біблія. Старий і Новий Заповіти [Текст] / пер. О. Гижа. - К.: Друк КТЗабеліна-Фільковська, 2017. - 1092 с.

/Files/images/nternet_-_tsentr/50964962_2120269058029461_1133042677974040576_n.jpg

Гижа, О. Четвертований храм: історичний роман [Текст] / О. Гижа. - 2-ге вид.. - К.: Видавничий дім Медкнига, 2017. - 260 с.

/Files/images/nternet_-_tsentr/51124227_141187316825275_8397723140372824064_n.jpg Аби побачити, як буде - треба знати, як було...

"Четвертований храм" - це позирк в нашу історію. Ліпше - погляд сучасника в Народне Рушення 1768-1769 рр., яке лукаві польські історики назвали зневажливо "Коліївщиною".

сей роман - гіркий портрет минувшини кінця ХVІІІ ст. в Україні та народних рушіїв під проводом М. Залізняка та І. Богуна, яких нагло скарала північно-східна орда й обер-брати з берегів Вісли, що й нині малюють на своїх мапах "східні креси" аж по Київ. Так само, як румуни - "Велику Румунію", угорці - не меншу "Мадярію", а поляки - "Жеч Посполиту від можа й до можа", за рахунок наших земель. Імперці-московити взагалі Україну заперечують: не було, мовляв, нема й бути не може.

триває таке голоднюще пожвавлення лукавих сусідів і донині.

А ми, - українці, можемо показати цим "великим", що ми - не менші?

Час, братове, збирати каміння на своїх таки кресах. Чи ми справді "правнуки погані" діда Тараса? Царів-рабів скидаємо, а підцарки, "гнусь" людська загребла всі наші добра і на душу посягає. Гідра, кажуть, багатоголова?

"Або волю здобути, або дома не бути" - закривавлений напис на прапорі наших повсталих прабатьків супроти неволі.

Вони впали, щоб ми звелися. Аж до пришестя Христа. Він сказав нам і цілому людству: "Не будьте рабами людей. Якщо можете звільнитися з рабства, скористайтеся кращим".

Юрчук, В. П. Село Журбинці на Вінниччині: минуле і сьогодення [Текст] / В. П. Юрчук, Г. Л. Махорін, А. І. Дзигар. - Житомир: Вид. Євенок О. О., 2018. - 198 с.: фото іл.

/Files/images/vidatn_zemlyaki/книга фото.jpg В книзі на основі широкого кола архівних джерел висвітлено історію села Журбинці Козятинського району, що на Вінниччині, розкрито особливості життя населення цього краю у різні часи. В рамках дослідження окрема увага приділена і навколишнім землям, а також аналізу загальних історичних процесів і явищ, які відбувались в Україні. Книга розрахована на вчителів, учнів, студентів, усіх, кому є цікавою історія рідного краю.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Гранд, М. Завжди поруч : роман / Михаїл Гранд. - К. : Саміт-Книга, 2017. - 272 с., іл.

/Files/images/nternet_-_tsentr/мба замовлення 4, 002.jpg Часто люди навіть не уявляють, що випадкова знахідка може кардинально вплинути на майбутнє.

Роман "Завжди поруч" - відверта й прониклива розповідь проте, як в буремному морі життя знайти свій єдиний вірний шлях, усвідомити, що є важливим, а з чим назавжди розпрощатися.

Зневірившись в оточуючій реальності, головний герой став перед вибором: продовжувати життя за наміченим шаблоном або піддатися почуттям й зайнятися саме тим, що підказує йому серце.

Флоріан відкриє нові грані своїх можливостей, а нитки долі приведуть його до коханої та допоможуть знайти дружбу. Йому випаде шанс докопатися до істини, але для цього доведеться...

.

.

.

.

.

.

.

.

Гранд, М. Всегда рядом: роман / Михаил Гранд. - К. : Саммит-Книга, 2017. - 272 с., ил.

/Files/images/nternet_-_tsentr/мба замовлення 4, 001.jpg Часто люди даже не представляют, что случайная находка может кардинально повлиять на будущее.

Роман "Всегда рядом" - откровенная и проницательная история о том, как в бурлящем море жизни найти свой единственно верный путь, осознать, что важно, а с чем навсегда распрощаться.

Разочаровавшись в окружающей действительности, главный герой встал перед выбором: продолжать жизнь по намеченному шаблону или поддаться чувствам и заняться именно тем, что подсказывает ему сердце.

Флориан откроет новые грани своих возможностей, а нити судьбы приведут его к любимой и помогут найти дружбу. Ему представится шанс докопаться до истины, но для этого придется...

.

.

.

.

.

.

.

Мулик, Н. Кров дракона. Хто із нас жертва? / [гол. ред. А. В. Гайналій]. - Вінниця : ФОП "А. В. Гайналій", ТОВ "ДРУК-ПЛЮС", 2018. - 338 с.

/Files/images/vidatn_zemlyaki/Н.Мулик на фейсбук.jpg Багато таємниць лежать перед Благандійським Чаклуном. Він хотів спокою і нормального життя зі своєю донькою та коханою жінкою, проте доля вирішила інакше. Ненависть, злість, відчай та жага помсти керуватимуть героєм. Дорога його встелена трупами, меч червоний від засохлої крові.

Роман розповість не лише про цікавих і надзвичайних істот, а й про силу кохання, про перемоги й невдачі, їхні наслідки, про дружбу, відданість сім'ї, любов до життя та загадкову історію роду, що змінить докорінно життя головних героїв.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Мулик, Н. Орінсія. Вбивця драконів: роман / Назар Мулик. - Вінниця : Вінницька обласна друкарня, 2014. - 412 с.: іл.

/Files/images/vidatn_zemlyaki/мба зам.jpg У книзі ви поринете у насичену незвичайними подіями й пригодами мандрівку. Перенесетесь з героями роману у подорож, в якій безліч несподіваних поворотів, дотепних ситуацій, але одна мета - зробити світ кращим. Для широкого кола читачів.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Петрушкевич, А. Відьмою прозвали за зелені очі: Лірика. Гумор / А.К. Петрушкевич. - Вінниця: ФОП Данилюк В. Г., 2011. - 164 с.

/Files/images/vidatn_zemlyaki/мба замовлення 4 050.jpg Книгу видано за сприяння Подільського літературного фонду "Імперія слова" (президент М.Ф. Каменюк)

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Петрушкевич А.К. Мальви біля хати: лірика / А. Петрушкевич. - Вінниця: Рогальська І.О., 2013. - 144 с.

/Files/images/vidatn_zemlyaki/мба замовлення 4 049.jpg "Мальви біля хати" - Україна біля серця - такий лейтмотив нової поетичної збірки книги Антоніни Петрушкевич. Є у ній мелодія кохання - "шепіт пізніх жоржин", зріла краса і зріла печаль жіночого почуття, є і "тернова хустина" рідної землі, її трепетні обереги, є відчайдушне замилування українською піснею, з котрою ми стаємо ближче до Бога...

Поетика книжки - традиційна, але від того не втрачає на силі, це природній вияв почуття і думки, непідкупна щирість ліричної жіночої душі.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Петрушкевич А. Сповідь серця: поезія. - Вінниця: ТОВ "Меркьюрі-Поділля". - 2017. - 156 с.

/Files/images/vidatn_zemlyaki/мба замовлення 4 048.jpg Назва книги Антоніни Петрушкевич говорить сама про себе. Книга - це сповідь автора про пережите нею, про людей, які оточували її все життя, про смуток, про кохання, а також веселе сьогодення.

Книга розрахована на широкий загал читачів.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Петрушкевич А. "Кольорове перевесло": збірка пісень. - Вінниця: ПП Балюк І.Б., 2017. - 100 с.

/Files/images/vidatn_zemlyaki/header.jpg До збірки Антоніни Петрушкевич "Кольорове перевесло" увійшли кращі авторські вокальні твори, які є в репертуарі вокального ансамблю "Калина" Махнівського СБК Козятинського району. Всі пісні пройшли практичне випробування і є окрасою пісенного репертуару багатьох вокальних колективів Вінниччини . Сподіваємось, що ця збірка стане в нагоді керівникам вокальних ансамблів, окремим виконавцям і поповнить репертуар аматорських творчих колективів.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Береза Ю.М. Історія штетлу Самгородок (історія єврейської громади села Самгородка) / Ю.М. Береза. - Вінниця: Вінницька міська друкарня, 2017. - 104 с.

/Files/images/vidatn_zemlyaki/мба замовлення 4 047.jpg Проект вчителя історії Самгородоцького ЗНВК І-ІІІ ст. "Школа-дитячий садок" та її учнів полягав у створенні короткого історико-краєзнавчого нарису "Історія штетлу Самгородок. (Історія єврейської громади села Самгородок) Козятинський район, Вінницька область". У роботі представлені нариси, що розкривають історію виникнення, розвитку та загибелі Самгородоцької єврейської громади, від початку ХVІІ ст., коли вона виникла, до найтрагічнішої її сторінки - розстрілу в 1942 р., в період Другої світової війни. В нарисі висвітлюються різноманітні сторони життя мешканців містечка, і євреї зокрема - економічні, політичні, культурні та релігійні в різні історичні епохи, розкривається роль містечка в історії та соціально-економічному житті краю. Особливо важливим є розкриття трагічної долі євреїв Самгородка в І половині ХХ ст., і події Голокосту в селі.

Видання адресоване усім, хто цікавиться історією Самгородка та долею його мешканців, і має на меті спонукати охочих до подальших досліджень історії та культури краю. Сподіваємось, що нариси викличуть зацікавленість і стануть у пригоді вчителям, студентам та учням при вивченні відповідних тем з історії рідного краю.

.

.

.

Вклоняємось доземно українському солдату / Р. Драпак, Н. Ткачук, В. Стечишин. - [четверте видання]. - К.: "Народна армія", 2017. - 196 с.

/Files/images/vidatn_zemlyaki/IMG_9635.jpg У нашому світі тільки ті вартості майбуття, за які людина готова боротися, які вона рішуче готова захищати, жертвуючи найдорожчим - життям. Серед цих цінностей перша - Україна, наш мудрий народ, наша щедра земля. Тому й постали в час смертельної небезпеки українські солдати, аби вигнати ворога зі своєї землі. Хто вони, захисники України? Яку ціну платять, виконуючи професійний обов'язок? Саме на ці питання відповідає книга "Вклоняємось доземно українському солдату", яку ви тримаєте в своїх руках.

За кожною історією - справжній герой, який самовіддано любить і служить своїй Батьківщині, віддаючи всі свої сили і своє життя для добра Українського народу: його свободи і державності, могутності і процвітання. На прикладах таких захисників Вітчизни виховуватимуться прийдешні покоління українців.

Книга має всі підстави бути настільною у кожного свідомого українця.

.

.

.

.

.

.

Вклоняємось доземно українському солдату / Р. Драпак, Н. Ткачук, В. Стечишин. - [третє видання]. - К.: "Народна армія", 2016. - 196 с.

/Files/images/vidatn_zemlyaki/IMG_8324_493x740.jpg У нашому світі тільки ті варті майбуття, за які людина готова боротися, які вона рішуче готова захищати, жертвуючи найдорожчим - життям. Серед цих цінностей перша - Україна, наш мудрий народ, наша щедра земля. Тому й постали в час смертельної небезпеки українські солдати, аби вигнати ворога зі своєї землі. Хто вони, захисники України? Яку ціну платять, виконуючи професійний обов'язок? Саме на ці питання відповідає книга "Вклоняємось доземно українському солдату", яку ви тримаєте в руках.

За кожною історією - справжній герой, який самовіддано любить і служить своїй Батьківщині, віддаючи всі сили свої і своє життя для добра Українського народу: його свободи і державності, могутності і процвітання. На прикладах таких захисників Вітчизни виховуватимуться прийдешні покоління українців.

Книга має всі підстави бути настільною у кожного свідомого українця.

.

.

.

.

.

Вклоняємось доземно українському солдату / Р. Драпак, Н. Ткачук. - [друге видання]. - К.: "Народна армія", 2015. - 196 с.

/Files/images/vidatn_zemlyaki/IMG_20180313_112801.jpg У нашому світі тільки ті вартості майбуття, за які людина готова боротися, які вона рішуче готова захищати, жертвуючи найдорожчим - життям. Серед цих цінностей перша - Україна, наш мудрий народ, наша щедра земля. Тому й постали в час смертельної небезпеки українські солдати, аби вигнати ворога зі своєї землі. Хто вони, захисники України? Яку ціну платять, виконуючи професійний обов'язок? Саме на ці питання відповідає книга "Вклоняємось доземно українському солдату", яку ви тримаєте в своїх руках.

За кожною історією - справжній герой, який самовіддано любить і служить своїй Батьківщині, віддаючи всі свої сили і своє життя для добра Українського народу: його свободи і державності, могутності і процвітання. На прикладах таких захисників Вітчизни виховуватимуться прийдешні покоління українців.

Книга має всі підстави бути настільною у кожного свідомого українця.

.

.

.

.

.

.

Зарицький П. А. Мамина хустка: поезії / П. А. Зарицький. - Вінниця, ТОВ "Нілан-ЛТД", 2017. - 154 с.

/Files/images/Зарицький Мамина хустка.jpg

В новій збірці віршів та поем Петра Зарицького "Мамина хустка" поєдналися сумні реалії минулого і сьогодення та ніжні почуття люблячого серця. Поема "Мамина хустка" - це синівська сповідь пам'яті про найдорожчу у світі людину. Поема "Тарасова журба" присвячена жінкам, присутнім в долі та творчості Т. Г. Шевченка.

Книга порадує шанувальників ліричного слова і стане в пригоді тим, хто шанує історію і культуру.

У нашому світі тільки ті вартості майбуття, за які людина готова боротися, які вона рішуче готова захищати, жертвуючи найдорожчим - життям. Серед цих цінностей перша - Україна, наш мудрий народ, наша щедра земля. Тому й постали в час смертельної небезпеки українські солдати, аби вигнати ворога зі своєї землі. Хто вони, захисники України? Яку ціну платять, виконуючи професійний обов'язок? Саме на ці питання відповідає книга "Вклоняємось доземно українському солдату", яку ви тримаєте в своїх руках.

За кожною історією - справжній герой, який самовіддано любить і служить своїй Батьківщині, віддаючи всі свої сили і своє життя для добра Українського народу: його свободи і державності, могутності і процвітання. На прикладах таких захисників Вітчизни виховуватимуться прийдешні покоління українців.

Книга має всі підстави бути настільною у кожного свідомого українця.

.

Брати Капранови. Забудь-річка.Роман. – Київ: Нора-Друк, 2016. – 544 с. Серія: Читацький клуб.

/Files/images/zabud250 (1).jpg Троє молодих людей завдяки гримасі долі потрапляють на війну під одним іменем – Степан Шагута. Комсомолець воює у дивізії «Галичина», син офіцера УНР – у Червоній армії, а польський жовнір – в УПА.

Багато років по тому випадково зустрічаються двоє їхніх нащадків і між ними спалахує кохання. Герої ведуть родинне історичне розслідування трьох доль, які переплуталися і стали фактично однією потрійною долею – долею українця у Другій світовій війні.

Назва роману походить від старого язичницького символу – Забудь-річки, що розділяє світ живих та світ мертвих. Саме така Забудь-річка протікає між поколіннями у кожній українській родині.

.

.

.

.

.

.

Степанюк С. Ї. Мої Вівсяники: історія села від давніх часів до сьогодення / С. Ї. Степанюк.- Черкаси. – ІнтролігаТОР. - 2013. – 280 с .

/Files/images/podarovan_knigi/мова4 022.jpg Дана книга – це закарбована серцем пам'ять автора – великого патріота України , Людини з великої літери про своє рідне село Вівсяники на Вінничині, земляків, їхню важку долю та здобутки, які повсякчас хвилюють його, хоч волею долі вже тривалий час він мешкає далеко від рідного краю. На думку Степана Їоновича Степанюка, Вівсяники мають свою історичну спадщину, сучасні досягнення, які варті поцінування. Й головна думка, основна настанова автора - не забуваймо дверей батьківської хати, минувшини, без якої не було б сьогодення.

Славетний чудотворець: краєзнавчо – бібліографічне видання. – Козятин: ЦРБ, 2015. – 44 с.

/Files/images/podarovan_knigi/мова4 021.jpg Пропоноване увазі читача видання спроба відобразити життя відомого на теренах Крзятинщини священника, лікаря - гомеопата Іоанна Дубровського, добрі справи якого і досі живуть у пам'яті людей. У книзі вміщено спогади співвітчизників, односельчан, фото із сімейних архівів. Мова респондентів та стиль їх мовлення у виданні збережено буквально. Видання адресоване широкому загалу читачів, які не байдужі до історії рідного краю, краєзнавцям, педагогам, бібліотекарям – усім, хто знав і любив Іоанна Дубровського.

В. Сергійчук. Голодомор 1932 – 1933 років як геноцид українства. - В.: ПП Сергійчук М. І., 2015. - 132 с.

/Files/images/podarovan_knigi/мова4 019.jpg

.

.

.

.

.

.

.

У пропонованій книзі на основі архівних документів і спогадів очевидців обґрунтовується закономірність визначення Голодомору 1932- 1933 років в Україні геноцидом українства відповідно до Конвенції ООН щодо запобігання злочинів проти людства. Видання розраховане на широке коло читачів.

.

.

.

.

.

.

Левчук С. В. Душі моєї золота криниця .- Хмельницький: поділля: ПП: Крисюк А. О. : 2015.- 88 с.

/Files/images/podarovan_knigi/мова4 018.jpg Збірка поезій самобутньої поетеси з Вінничини – це, власне , її перша спроба узагальнити власну творчість у друкованому форматі. Таких, як вона,поетів –самородків ще називають народними поетами ,адже справді світ її поезій – це вилита нею у поетичні, доволі майстерні строфи , величезна гама почуттів, якими вона живе повсякчас , тих переживань, які ятрать її душу. Проте, без перебільшення . С. Левчук можна назвати і народною християнською поетесою , бо якраз любов до Бога , роздумуванням над Його заповідями та дороговказами для людини, тим , як вони відгукуються у нашому щоденному житті та в долі власного народу, є наскрізною і головною темою першої її збірки, яка,не сумніваємося, обов’язково знайде свого вдячного читача.

.

.

.

.

.

.

.

..

Кугай О. С. Я не можу інакше.Проза. – Вінниця, 2015. – 200 с.

.

/Files/images/podarovan_knigi/мова4 017 (2).jpg На сторінках книги зображена історія рідного села через призму людських доль, життєвого щастя і недолі. В центрі розповідей автора – сім'я з буднями і святами, радощами і смутком, а також діти і батьки і вічне питання любові і добра. Авторка пише для свого читача, аби зберегти те, що маємо, передати досвід майбутнім поколінням і застерегти не повторювати помилок минулого.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Зарицький П. Молитва за ближнього: Вірші і поеми / П. А. Зарицький ;передмова В. С. Рабенчука.- Вінниця :ДП «ДКФ», 2013 – 192 с . : іл.

/Files/images/podarovan_knigi/мова4 017.jpg Збірка віршів і поем П. Зарицького – Це суцвіття ніжної лірики , поєднане з драматичними епізодами української історії, скропленими потом важкої праці , сльозами нужденного життя і геноциду нації. Творчий доробок поета , який перебуває у розквіті свог таланту, розрахований на широке коло читачів і шанувальників поезії будь-якого віку.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Зарицький П. А. Веремія оповідання . / Петро Зарицький . – Вінниця , Вінницька обласна друкарня , 2015.- 248 с.

/Files/images/podarovan_knigi/веремія.JPG В книзі «Веремія поєдналися минуле і сучасне, сміх і смуток, любов і зрада ,все те, чим наповнене життя на зламі епох.

Село на полюсі Тривоги... Болить, ой як болить душа автора за нього.

Невеликі життєві історії, що наповнили книгу, пов'язує глибоке розуміння автором недавнього і сучасного села та його мешканців - трударів. Тут не має ідеальних персонажів, як і в нашому буденному житті, тут звичайні люди, які живуть поряд з нами. Це малюнки з натури, які можна побачити і в Сокільці, і Козятині, скрізь на Вінниччині.

Це перше прозове видання Петра Зарицького, шоста книга автора, рекомендована широкому колу читачів!

.

.

.

Гранецька В. Щасливий. Роман .- К.:Нора-Друк, 2015.- 296 с .

У невигаданій оповіді про порятунок маленького хлопчика, чиє імя українською перекладається як Щасливий,відбивається історія зіткнення різних світів: байдужості і самопожертви,неприязні до чужого і готовності віддати останнє незнайомій людині,бюрократичного мислення і високого професіоналізму, релігійних забобон і щирої віри,справжнього кохання і підступної зради.Роман нагороджено спецвідзнакою Міжнародного літературного конкурсу "Гранд Коронація слова".

Кочубейник С. І. Син солдата . – ТОВ Мерьюрі-Поділля. – Вінниця . - 2013 . – 500с.

/Files/images/podarovan_knigi/IMG_2193.JPGС. Кочубейник "Син солдата" про с. Зозулинці Війна – це не лише тріумф і радість переможців, а й незбагнено велика кількість жертв, пролитої крові, руйнувань, скалічених доль, понівеченого життя. Герої книги «Син солдата» - жителі села Зозулинці Козятинського району. Мудрі та повчальні історії життя директора місцевого СТОВ «Хлібороб», заслуженого працівника сільського господарства України М. І. Сеніченка, ветерана війни, учасника Параду Перемоги в Москві Анатолія Степановича Радченко, працівниці ферми Надії Петрівни Лопушан, бригадира тракторної бригади Миколу Олексійовича Дучака, ветфельдшера Раїси Петрівни Старинщук, Сільського голови Олександра Максимчука, бухгалтера Ніни Нечипорук, механізатора Володимира Дермана, ланкової Ольги Поліщук, сільського педагога Людмили Дзигар, цілитильниці Людмили Мельник. Людей совісних, працелюбних, закоханих у рідний край патріотів, які разом створили зозулинецьке диво - господарство, знане у всій області.

Це щира та відверта розповідь, колишніх фронтовиків, їх нащадків про пережите, вистраждане, оцінене через призму десятиліть. Історія написана не мовою архівних документів, а мовою внутрішнього світу безпосередніх учасників подій.

.

.

.

/Files/images/podarovan_knigi/Юрчук В.П. 059.jpg

Доктор технічних наук, професор НТУУ "Київський політехнічний інститут Юрчук Володимир Петрович, уродженець с. Журбинці, автор книги про історію, людей та життя рідного села, подарував книгу у районну бібліотеку.

Дарчий напис свідчить "Читачам - моїм землякам - Козятинцям з побажаннями здоров'я та успіхів в усіх справах!" Книга одразу знайшла свого читача, та користується попитом у істориків, краєзнавців, студентів.

У книзі, на основі широкого кола архівних джерел висвітлено історію порубіжжя Волині, Київщини, Поділля, у різні часи, прослідковуються історичні процеси та явища на основі рідного села Журбинці Козятинського району.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.