Календар знамених і пам'ятних дат козятинщини

Шановні читачі! Пропонуємо вашій увазі хронологічний довідник «Знаменні і пам’ятні дати Козятинщини». Його мета – надати представникам владних структур, працівникам культурно-освітніх установ, викладачам, журналістам, краєзнавцям, студентам, учням, широкому колу читачів довідковий матеріал про важливі події в історії району, ювілеї видатних уродженців краю та діячів, які життям і діяльністю пов’язані з Козятинщиною. Більш широку інформацію про ювілейні дати Козятинщини можна отримати у відділі обслуговування ЦРБ інформаціїя з питань краєзнавства (тел. (0432) 2-53-50), де до ваших послуг – зведений краєзнавчий каталог, картотеки. довідково-бібліографічні видання та фонд краєзнавчої літератури..

Із переліком знаменних і пам’ятних дат державного та світового значення, українських професійних та великих народно-релігійних свят на 2011 рік ви зможете ознайомитися на сайті Національної парламентської бібліотеки України.

Для поліпшення подальшого випуску календарів просимо надсилати його укладачам свої зауваження та пропозиції: r_library_kazatin@bigmir.net

Календар знаменних та пам'ятних дат Козятинщини на 2014 рік

Календар знаменних та пам'ятних дат Козятинщини на 2015 рік

Календар знаменних та пам'ятних дат Козятинщини 2016 рік.
Календар знаменних і пам'ятних дат Козятинщини на 2017 рік.
Календар знаменних і пам'ятних дат Козятинщини на 2018 рік.
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.