Розмовний клуб англійської мови.

Безкоштовний клуб англійської мови діє на базі Центральної районної бібліотеки відділу обслуговування юнацтва. Програма клубу включає живе спілкування з носіями мови - волонтерами Корпусу Миру США, освітні програми, перегляд відеороликів, музики та домашні завдання.

Корпус Миру співпрацював з багатьма прогресивними організаціями. Американські добровольці живуть і працюють пліч-о-пліч з українцями протягом двох років, обмінюючись досвідом. Допомагають учителям розширювати асортимент навчальних засобів для роботи в класі і допомагають учням набути навичок володіння мовами, які допоможуть їм досягти успіху як в подальшій освіті, так і в майбутній кар'єрі. Багато добровольців-викладачів англійської мови допомагають своїм школам і громадам заснувати чи розширити ресурсні центри та беруть участь у розробці програм та інноваційних навчальних матеріалів. Влітку добровольці допомагають організовувати та проводити мовні та спортивні табори для української молоді. Протягом навчального року добровольці беруть участь в клубах англійської мови, допомагають в проведенні підвищення кваліфікації учителів, започатковують студентські газети, організовують конкурси есе, проводять дебати, поширюють інформацію на теми здоров'я, інформаційних технологій, гендерних питань тощо на уроках англійської мови та через позашкільні заходи.Безкоштовний клуб англійської мови діє на базі Центральної районної бібліотеки відділу обслуговування юнацтва. Програма клубу включає живе спілкування з носіями мови - волонтерами Корпусу Миру США, освітні програми, перегляд відеороликів, музики та домашні завдання.

/Files/images/P3060136.JPG

Добровольці - Сем Гілер (Sam Giller) та Саймон Вільямс (Simon Williams) співпрацюють з відділом освіти Козятинської РДА та викладають англійську мову в Козятинській школі - інтернат - гімназії та Дубово - Махаринецькій середній школі.

Створення розмовного клубу англійської мови у бібліотеці ініційоване Семом Гілером. Основною метою клубу є вдосконалення розмовної англійської мови та підвищення можливостей спілкування на різні теми для зацікавлених дорослих слухачів. Стати членом клубу може кожен читач нашої бібліотеки. Заняття проходять у жвавій не вимушеній обстановці.

Волонтер -Сем Гіллер,американець,проживає у Майамі штаті Флорида. Навчався в Елліотт Школі міжнародних відносин в Університеті Джорджа Вашингтона.Протягом двох років викладає англійську мову в Козятинській школі-інтернат - гімназії з Корпусом Миру США.

Любить подорожувати, знайомитися з новими людьми та вести активний спосіб життя. Йому дуже подобається жити в Україні і навчати англійській мові не тільки дітей а й дорослих, які з великим ентузиазмом вдосконалюють свою англійську.

/Files/images/P2280123.JPG

Розмовний клуб англійської мови працює:

Що вівторка з 16 - 00.

м. Козятин

вул. Грушевського, 28

ІІІ поверх

Центральна районна бібліотека

відділ обслуговування

довідки за тел: 2-53-50

Завідуюча відділом Кедись Людмила Дмитрівна.

/Files/images/P3060138.JPG

/Files/images/P2280126.JPG

/Files/images/P3130142.JPG

/Files/images/P3060137.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.