Пункт Доступу Громадян до офіційної інформації

Козятинська ЦРБ та бібліотеки сіл Жежелів, Вернигородок, Кордишівка та Комсомольське приєдналася до Всеукраїнської Мережі пунктів доступу громадян (Мережа ПДГ) до інформації органів державної влади.

/Files/images/placat_2_March_2012_Final_caps.png

Проект Програми сприяння Парламенту II "Створення Мережі Пунктів Доступу Громадян до офіційної інформації" впроваджується у тісній співпраці з українським партнером – Українською Бібліотечною Асоціацією.

ПДГ у бібліотеці – це спеціально облаштоване комп’ютерне місце з підключенням до Інтернету, де користувачі можуть самостійно або за допомогою бібліотекаря отримати доступ до інформації органів влади будь-якого рівня. ПДГ має бути відповідно оформлений спеціальним плакатом, інструкціями-порадами щодо здійснення пошуку інформації, навігаційними ресурсами, бібліографічними списками, рекламними буклетами УБА, виданими за проектом ПДГ. Поруч може бути розташована виставка-перегляд видань ПСП ІІ, що їх бібліотека систематично отримує поштою.

Користувачі ПДГ можуть:

  • Здійснювати пошук правової інформації в мережі Інтернет самостійно;
  • Отримати допомогу бібліотекаря-консультанта у пошуку правової інформації;
  • Здійснювати роботу з довідково-правовими системами на офіційних сайтах;
  • Зберігати інформацію на електронні носії;
  • Отримати консультацію юриста.

Консультанти ПДГ:

--Вакса Таїсія Вікторівна - бібліотекар - бібліограф;

--Кедись Людмила Дмитрівна - завідуюча відділом облуговування ЦРБ
допоможуть в формуванні навиків роботи з мережевими ресурсами державних та місцевих органів влади та управління
забезпечать доступ до сайтів органів місцевого самоврядування,виконавчої, законодавчої та судової гілок влади;

Пропонуємо Вашій увазі:

Закон України "Про доступ до публічної інформації"

Увага! Нове видання:«Науково-практичний коментар «Закон України "Про доступ до публічної інформації”»

Міністерство юстиції України за сприяння ПСП II підготувало відеоматеріал про особливості антикорупційної експертизи нормативно-правових актів. Дивіться цей матеріал на сайті ПСП II

Звертаємо Вашу увагу, що на сайті Верховної Ради України існує розділ «ЗАПИТИ на ІНФОРМАЦІЮ»

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України – оновлено ! Пропонуємо звернути увагу на розділи:"Звернення громадян"та"Форма та порядок подання запиту".

/Files/images/risunok2.jpg Блог Української бібліотечної асоціації (УБА) "Доступ громадян до офіційної інформації": роль бібліотек»покликаний сприяти фахівцям книгозбірень у вдосконаленні доступу громадян до інформації органів державної влади. Його започатковано в рамках проекту "Створення мережі пунктів доступу громадян до офіційної інформації” за підтримки Програми сприяння парламенту ІІ. Сподіваємося, що цей блог зацікавить і призведе до консолідації бібліотечних фахівців навколо вирішення практичних і теоретичних проблем організації доступу громадян до документів органів державної влади в бібліотеках України.

http://krr.org.ua/ Козятинська районна рада

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.